click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+2 “Liqeni i Thatë”, Tiranë.

€ 800
Liqeni i Thatë, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek “Liqeni i Thatë”, në një residencë të re shumë luksoze të vitit 2023 me godina 3 katëshe. Organizimi i apartamentit është perfekt, me orientim Jug–Lindje me shumë ndricim natyral. Apartamenti ofrohet bosh, vetëm me 2 kondicionerë, përfshirë edhe parkimin në -1 me ashensor.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • Ballkon
  • 2 Tualete
  • Kati 2
  • Post Parkimi
  • 2 Kondicionerë

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Liqeni i Thatë
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20192
Çmimi: € 800
Sipërfaqja Bruto: 98 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2023
Ashensor: Po
Vend Parkimi: Po
Kondicioner: Po
Ndërtim i ri
Bosh
Ballkon
Ashensor
Fasad Xhami

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!