click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+Parkim, “Pazari i Ri”, Tiranë.

€ 1.100
Pazari i Ri, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në Qendër të Tiranës tek “Pazari i Ri”, zonë me shumë akses dhe zhvillim. Pallat i vitit 2020, me 2 ashensorë, ambienet pushimi, gjelbërim dhe siguri. Apartamenti disponon hapësirë të bollshme, cilësi shumë të mira punimesh, me pajisje ende në garanci dhe e arreduar me arkitekt.

Organizimi:

  • Kati i 8-të (jo i fundit)
  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 dhoma gjumi
  • 2 tualete
  • 2 ballkone
  • Me parket
  • 3 Kondicioner (A++)
  • Post Parkimi (-1)

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Pazari i Ri
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21740
Çmimi: € 1.100
Sipërfaqja neto e pronës: 99 m2
Sipërfaqja Bruto: 120 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2020
Garazhe: Po
Ashensor: Po
Vend Parkimi: Po
Kondicioner: Po
Investime Ekstra: Mobiluar
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Perëndim
Orientim Veri

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 3+1 “Astir” ,Tiranë

€ 380
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
105 m2
Sipërfaqja Neto
16 Shkurt, 2024
Detaje

Qira Apartament 4+1, “Pazari i Ri”, Tiranë.

€ 1.000
4
Dhomat e gjumit
2
Tualet
200 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shkurt, 2024
Detaje

Qira Apartament 2+1 “Rr.Kavajës” ,Tiranë

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
93 m2
Sipërfaqja Neto
30 Janar, 2024

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë!