click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+2, “Rr. Barrikadave”, Tiranë.

€ 650
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet shumë pranë qendrës tek  ”Rruga e Barrikadave” në një pallat të ri me ashensor të mirë administruar . Apartamenti ka organizim të mirë ,ndicim natyral dhe orjentim shumë të mirë. Në lagje ka institucione të ndryshme, shkolla, kopshte, spital, supermarket dhe ka dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Falë vendodhjes së tij apartamenti është i përshtatashëm për banim ose aktivitete biznesi.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi më vete
  • 2 Dhoma gjumi
  • Kondicioner
  • 2 Ballkone
  • 2 Tualete
  • Korridor shpërndarës
  • Kati 10 (me ashensor)

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20596
Çmimi: € 650
Sipërfaqja neto e pronës: 140 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2010
Ashensor: po
Kondicioner: po
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Jug
Orientim Lindje
Orientim Perëndim
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-212-rr-barrikadave-tirane/