click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+2, “Rr.Dibrës”, Tiranë.

€ 600
Rruga e Dibres, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me ashensor tek ”Rruga e Dibrës” pranë Vila Goldi, një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, afër qendrës dhe me shumë zhvillim. Pranë apartamentit gjenden institucione të ndryshme, shkolla, kopsht, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushtë të mira dhe vetëm për shtetas të huaj.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • 3 Kondicioner
  • 2 Tualete
  • Mobiluar
  • Me parket
  • Kati 8 banim
  • Me Post Parkimi

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Rruga e Dibres
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21057
Çmimi: € 600
Sipërfaqja neto e pronës: 100 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2022
Garazhe: po
Ashensor: 1
Kondicioner: 3
Ndërtim i ri
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet