click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiranë.

€ 2.000
Rruga Kavajes , ,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek Rruga e ”Kavajës”, pranë qëndrës së Tiranës në një pallat të ri me ashensor , Apartamenti ka hapësirë të bollshme, organizim të rregullt, Ka hyrje-dalje me lehtësi në rrugën kryesore, ofron komoditet për të jatuar, siguri, qetësi, Pranë apartamentit gjenden të gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti ofrohet në kushte shumë të mira banimi i sapo mobiluar, i pa banuar më parë, investim i gjithi i ri, dhe me shumë ndricim natyral.Pranë apartamentit ndodhen institucione të ndryshme, shkolla, supermarkete, palestra, banka, stacione autobuzi.

Organizimi:

Ambient ndenje dhe gatimi
2 Dhoma gjumi
I mobiluar
2 Tualete me dritare
Jacuzzi
3 Kondicioner
Verandë
Kati 10
Me parket
Me ashensor
Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Rruga Kavajes
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21553
Çmimi: € 2.000
Sipërfaqja neto e pronës: 100 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Ashensor: po
Kondicioner: PO
Investime Ekstra: po
Ndërtim i ri
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Ballkon
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 3+1, “Rr. Elbasanit”, Tiranë...

€ 600
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
105 m2
Sipërfaqja Neto
28 Tetor, 2023

Detajet

Përshëndetje,interesohem për këtë pronë: