click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+2 “Toptani”, Tiranë.

€ 550
Toptani Center,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zemër të Tiranës, lehtësisht i aksesueshëm në një zonë shumë të mirë dhe me zhvillimm me shkolla, supermarkete, banka, stacion autobuzi, etj. Totalisht i mobiluar, me kushtet e duhura për jetesë komode, me ndricim natyral dhe me pamje të lirë nga ballkoni me orientim nga Mali i Dajtit.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Mobiluar
  • Kati 4 (pa ashensor)
  • Pallat i ri

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Toptani Center
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21371
Çmimi: € 550
Sipërfaqja neto e pronës: 97 m2
Sipërfaqja Bruto: 97 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Ashensor: Jo
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Orientim Jug
Orientim Lindje

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!