click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Kompleksi Vizion +”, Tiranë.

€ 800
Don Bosco, ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

PËRSHKRIMI

Apartamenti ndodhet në brendësi të kompleksit ” Vizion+”, në një pallat të  ri. Apartamenti ka orientim Lindje – Perëndim, ka shumë ndiçim natyral dhe ofrohet i sapo mobiluar.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Ballkone
  • 2 Tualete
  • Kati 6
  • Me 2 ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Don Bosco
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20106
Çmimi: € 800
Sipërfaqja neto e pronës: 100 m2
Sipërfaqja Bruto: 110 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2017
Ashensor: 2
Kondicioner: Po
Investime Ekstra: Mobilim i ri
Ndërtim i ri
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Perëndim

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet