click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Piaca ”, Tiranë.

€ 1.000
Sulejman Pasha, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek “Piaca“ ,në qendër të Tiranës, lehtësisht i aksesueshëm në një zonë shumë të mirë dhe me zhvillim. Apartamenti ka akses hyrje – dalje me lehtësi në rrugë kryesore, ndodhen pranë tij, shkolla, supermarkete, banka, stacion autobuzi, etj. Arredimi i apartamentit është bërë me arkitekt, të gjitha paisjet e reja dhe shumë cilësore, ofrohet në kushte shumë të mira banimi.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • 3 Kondicioner
  • Mobilim bashkohor
  • Kati 5 banim
  • Me ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Sulejman Pasha
Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21361
Çmimi: € 1.000
Sipërfaqja neto e pronës: 75 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Ashensor: 1
Kondicioner: 3
Investime Ekstra: po
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Me parket
Mobiluar
Ballkon
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Vasil Shanto”, Tiranë

€ 137.750
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
62 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-212-tualete-piaca-tirane/