click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”, Tiranë.

€ 800
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek “Zogu i Zi“ ,pranë qendër të Tiranës, lehtësisht i aksesueshëm në një zonë shumë të mirë dhe me zhvillim. Apartamenti ka akses hyrje – dalje me lehtësi në rrugë kryesore, ndodhen pranë tij, shkolla, supermarkete, banka, stacion autobuzi, etj. Arredimi i apartamentit është bërë me arkitekt , të gjitha paisjet e reja dhe i pa banuar më parë, ofrohet ne kushte shumë mira banimi.

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • 2 Kondicioner
  • Mobilim bashkohor
  • Kati 4 banim
  • Me ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20378
Çmimi: € 800
Sipërfaqja neto e pronës: 108 m2
Sipërfaqja Bruto: 114 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Ashensor: po
Kondicioner: po
Investime Ekstra: po
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-212-tualete-zogu-i-zi-tirane/