click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+2, “ Zirkon – QSUT ”, Tiranë.

€ 500
Komplesi " Zirkon", ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Spitalit ” Nënë Tereza”, tek kompleksi “ Zirkon”, në një pallat të ri të vitit 2023 me ashensor . Ka akses me lehtësi për hyrje – dalje nga rruga kryesore, ofron komoditet për të jatuar, siguri, qetësi ku pranë apartamentit gjenden të gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti ofrohet në kushte të mira banimi i sapo mobiluar, i pa banuar më parë, investim i gjithi i ri, dhe me shumë ndricim natyral. Mundësi për dy poste parkimi, opsional, me çmimi 50 euro secili. Komuniteti i banorëve është pozitiv.  Pallati është me fasad të sistemit kapot ( ruan temperaturën në gjendje konstante).

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • I mobiluar
 • 2 Tualete
 • Korridor shpërndarës
 • 2 Ballkone
 • Kati 4 banim
 • Me parket
 • Kuzhin më vete
 • Me ashensor
 • Sistem kondicionimi të komanduar

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Komplesi " Zirkon"
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21401
Çmimi: € 500
Sipërfaqja neto e pronës: 120 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2023
Ashensor: Po
Vend Parkimi: 2
Kondicioner: Po te gjitha dhomat
Investime Ekstra: Kuzhin me vete
Ndërtim i ri
Në proçes hipotekimi
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Lindje
Orientim Perëndim
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë:
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-212-zirkon-qsut-tirane/