click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+Depo “Liqeni i Thatë”, Tiranë.

€ 600
Liqeni i Thatë, ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek “Liqeni i Thatë”, në një pallat të ri me orientim perfekt Jug–Lindje me shumë ndricim natyral dhe me pamje nga Liqeni. Apartamenti është mjaft mirë i organizuar si planimetri, i mobiluar totalisht në mënyre luksoze dhe e shtruar me parket, me sistem uji me filtër personal, dhomat me kondicioner gjithashtu me apartamentin përfshihet edhe posti i parkimit. Apartamenti të jep qetësi dhe ideal për një jetesë komode.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • Ballkon (me pamje nga liqeni)
  • Tualet
  • Kati 2 (nga toka)
  • Post Parkimi
  • Depo magazinë

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Liqeni i Thatë
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20161
Çmimi: € 600
Sipërfaqja Bruto: 97 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Garazhe: Po
Ashensor: Po
Vend Parkimi: Po
Kondicioner: Po
Investime Ekstra: Totalisht i mobiluar
Ndërtim i ri
Me parket
Mobiluar
Ballkon
Ashensor
Orientim Jug
Orientim Lindje
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Apartament 2+1+2, ”Kompleksi Zirkon”, ...

€ 400
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
9 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1 “Shkolla e Baletit” ,Tir...

€ 450
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
9 Qershor, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, ”Selvia”, Tiranë.

€ 450
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
112 m2
Sipërfaqja Neto
8 Qershor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!