click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+Parkim, “Air Albania”, Tiranë.

€ 1.050
Stadiumi Air Albania, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën më të preferuar në Tiranë, përball Stadiumt “Air Albania”, shumë pranë Parkut të Liqenit Artificial, Qendrën dhe ka     akses me autostradat dhe unazën. Pallati ku ndodhet apartamenti është i termoizoluar, dritare “triple glass”, shumë mirë administruar.

Organizimi:

 • Sallon i madh
 • Kuzhinë e kompletuar
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Ballkone
 • 2 Tualete
 • 3 Kondicioner
 • Sistem Kondicionimi (inverter gjithë apartamenti)
 • 2 Korridore shpërndarëse
 • Parket & dysheme termoizolim
 • Kati 6 ( me ashensor)
 • Garazh i mbyllur (20 m2)

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Stadiumi Air Albania
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21454
Çmimi: € 1.050
Sipërfaqja neto e pronës: 120 m2
Sipërfaqja Bruto: 120 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Garazhe: Po
Ashensor: po
Vend Parkimi: Po
Kondicioner: PO
Investime Ekstra: Po
Me parket
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Perëndim

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!