click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 3+1+Verandë, ”Farmacia 10 ”, Tiranë.

€ 1.000
Farmacia 10, ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek kompleksi më i ri “Farmacia 10” nga Arlis Construction në katin e 8 me ashensor, ndërtim i vitit 2022. Pranë pallatit ka institucione dhe biznese nga më të ndryshmet,  stacion urbani, spital ,banka, shkolla, etj. Apartamenti ka mundësi shumë të mirë për tu përdorur edhe për aktivitet biznesi, pasi disponon verandë të shfrytëzueshme me sipërfaqe 288 m2.

Organizimi:

  • Korridor shpërndarës
  • 4 Dhoma
  • 2 Tualete
  • Verandë 288 m2
  • Orjentim Jug-Lindje-Perëndim
  • Shtruar me Parket

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Farmacia 10
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20201
Çmimi: € 1.000
Sipërfaqja neto e pronës: 124 m2
Sipërfaqja Bruto: 412 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2022
Ashensor: 1
Investime Ekstra: Shtruar me Parket
Ndërtim i ri
Me parket
Bosh
Koridor shpërdarës
Ashensor
Orientim Lindje
Orientim Perëndim
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet