click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 3+1 “Blv. Zogu i Parë” ,Tiranë.

€ 1.000
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet tek “Bulevardi Zogu i Parë ” ,ka akses te lehtë  hyrje-dalje , dy ballkone me fasadë xhami,pamje nga rruga kryesore të japin mundësin e reklamimit të biznesit , pozicionohet në  një vend  lehtësisht të dallueshëm . Fluksi i lëvizjeve është i lartë pasi është rruga kryesore që lidh Bulevardin e Ri , Unazen e Vogël dhe qëndren e Tiranës .Ambienti ka hapsirë të  bollshme dhe mund të shfrytezohet për aktivitete të ndryshme biznesi , pasi pranë tij ndodhen edhe institucione të tjera si ;  Ministria e Drejtësis ,Banka të ndryshme , Fakultete etj . Ambienti është i investuar dhe jepet së bashku me paisjet,tavolina , 37 karrike etj.

Organizimi:

  • 4 Ambjente pune
  • Tualet
  • Korridor shpërndarës
  • 2 Ballkone të mbyllura
  • 4 Kondicioner
  • Kati i 1 banim
  • Fasade xhami nga rruga kryesore.
  • Pallat me ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20058
Çmimi: € 1.000
Sipërfaqja neto e pronës: 130 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 1
Kondicioner: 4
Ndërtim i ri
Me parket
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Fasad Xhami
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet