click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 3+1, ”Rr.Durrësit”, Tiranë.

€ 1.500
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në “ Rrugën e Durrësit “, në katin e dytë të  një  shtëpie private me hyrje me vete, vetëm 5 minuta në këmb nga Qendra e Tiranës. Apartamenti ndodhet në një zonë të  sigurt me shumë akses. Pranë apartamentit ndodhen institucione të ndryshme të cilat i japin akoma më shumë vlerë vendodhjes së apartamentit.  Apartamenti është  i përshtatshëm për banim dhe për zyra.

Organizimi:

 • 4 Ambient
 • Oxhak funksional
 • Me parket
 • 4 Kondicioner
 • Sistem citofonie
 • 2 Tualete
 • 2 Vende Parkime
 • Kamera funksionale
 • Verand
 • Oborr
 • Shtepi private

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21689
Çmimi: € 1.500
Sipërfaqja neto e pronës: 100 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 2
Vend Parkimi: PO
Kondicioner: PO
Me parket
Bosh
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 3+1 “Astir” ,Tiranë

€ 380
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
105 m2
Sipërfaqja Neto
16 Shkurt, 2024
Detaje

Qira Apartament 4+1, “Pazari i Ri”, Tiranë.

€ 1.000
4
Dhomat e gjumit
2
Tualet
200 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shkurt, 2024
Detaje

Qira Apartament 2+1 “Rr.Kavajës” ,Tiranë

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
93 m2
Sipërfaqja Neto
30 Janar, 2024

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: