click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 3+1, “Rr. Elbasanit”, Tiranë.

€ 600
Rruga e Elbasanit, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek “Rruga e Elbasanit” pranë Ambasadës Amerikane si edhe shumë pranë Liqenit Artificial të Tiranës. Apartamenti ka pozicionim shumë të mirë, me ndiçim natyral pasi ka 3 ballkone. Zona është shumë e mirë duke të ofruar siguri dhe komoditet në jetesë.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 3 Ballkon
  • 3 Kondicioner
  •  E mobiluar
  • Kati 5 banim
  • Me ashensor
  • Post parkimi opsional 50€

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Rruga e Elbasanit
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21528
Çmimi: € 600
Sipërfaqja neto e pronës: 105 m2
Sipërfaqja Bruto: 120 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 2
Ashensor: po
Vend Parkimi: po
Kondicioner: 3
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-31-rr-elbasanit-tirane/