click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 3+1, ”Sunrise Residence”, Tiranë.

€ 1.500
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonë Residenciale, një nga më të kërkuarat aktuale në Tiranë ” Rezidenca Sunrise “. Apartamenti ka shumë ndriçim, punime ekstra, hapësirë të bollshme, i arreduar me arkitekt. Rezidenca ku ndodhet apartamenti dispinon siguri 24 orë, pishinë, ambiente sportive, palestër dhe privatësi. Apartamenti  ofrohet bashkë me 2 poste parkimi të përfshira në çmim.
Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete
 • I mobiluar me arkitetkt
 • 2 Ballkone
 • Kondicioner
 • Kati 2 banim
 • Me ashensor
 • Ndërtim i vitit 2016
 • Orientim Lindje – Perëndim
 • Me 2 Poste Parkimi

Për më shumë informacion na kontaktoni:

State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19726
Çmimi: € 1.500
Sipërfaqja neto e pronës: 145 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 2
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Lindje
Orientim Perëndim

Detajet