click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 3+1 ”Xhamlliku”, Tiranë.

€ 350
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet te zona e ”Xhamllikut”, në një pallat ekzistues shumë pranë bar Oslo dhe shkollës “Kongresi i Lushnjës”. Apartamenti ka organizim shumë të mirë ,ndicim natyral dhe ndodhet në një zonë të zhvilluar. Pranë tij gjenden institucione të ndryshme,shkolla, kopshti, spitalet, supermarket, stacion autobuzi ,dhe ka dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte të mira banimi.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi më vete
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete me dritare
  • Ballkon i madh
  • I mobiluar
  • Kati 2
  • Pallat egzistues

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20534
Çmimi: € 350
Sipërfaqja neto e pronës: 125 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 2
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-31-xhamlliku-tirane/