click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 3+1+2, ”21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek “21 Dhjetori“ ,pranë Bar Oslo, lehtësisht i aksesueshëm në një zonë shumë të mirë dhe me zhvillim. Apartamenti ka akses hyrje – dalje me lehtësi në rrugë kryesore, ndodhen pranë tij, shkolla, supermarkete, banka, stacion autobuzi, etj. Apartamentit ofrohet në kushte të mira banimi.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 2 Kondicioner
  • E mobiluar
  • Kati 5
  • 2 Ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

 

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20604
Çmimi: € 650
Sipërfaqja neto e pronës: 117 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 2
Ashensor: po
Kondicioner: PO
Ndërtim i ri
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ashensor
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: