click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 2+1+2 “9-katëshet”, Tiranë.

€ 1.000
9 Kateshet, ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet shumë pranë Qendrës së Tiranës, në një pallat të ri me ashensor dhe  të mirë administruar. Apartamenti ka shumë ndriçim natyral orientim perfekt disponon verand me pamje fantastike nga Mali i Dajtit,  apartamenti ndodhet në një zonë të sigurt,  jepet totalisht i mobiluar pa dhënë më parë me qira. Ofrohet në kushte shumë të mira banimi.

Organizimi:

  • Ambient ndenje i madh
  • Ambjent gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • Kondicioner
  • Ballkon
  • Verand 20m2
  • 2 Tualete
  • Korridor shpërndarës
  • Kati 3 (me ashensor)

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: 9 Kateshet
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20489
Çmimi: € 1.000
Sipërfaqja neto e pronës: 120 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2012
Ashensor: 1
Kondicioner: 3
Investime Ekstra: Ndricim
Ndërtim i ri
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Lindje
Orientim Perëndim
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 3+1 “Astir” ,Tiranë

€ 380
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
105 m2
Sipërfaqja Neto
16 Shkurt, 2024
Detaje

Qira Apartament 4+1, “Pazari i Ri”, Tiranë.

€ 1.000
4
Dhomat e gjumit
2
Tualet
200 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shkurt, 2024
Detaje

Qira Apartament 2+1 “Rr.Kavajës” ,Tiranë

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
93 m2
Sipërfaqja Neto
30 Janar, 2024

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: