click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 3+1+2 “9-katëshet”, Tiranë.

€ 600
9-Katëshet,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet shumë pranë Qendrës së Tiranës, në një pallat të vitit 2000 me ashensor të mirë administruar. Ka orientim perfekt dhe me pamje fantastike nga Mali i Dajtit dhe lagja është shumë e qetë. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar dhe ka mundesi parkimi për 2 makina.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambjent gatimi më vete
  • 3 Dhoma gjumi
  • Ballkon
  • 2 Tualete
  • Korridor shpërndarës
  • Kati 7 (me ashensor)
  • 3 kondicioner

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: 9-Katëshet
Shteti: Albania
ID e pronës: 20031
Çmimi: € 600
Sipërfaqja neto e pronës: 110 m2
Sipërfaqja Bruto: 120 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2000
Garazhe: Po
Ashensor: Po
Vend Parkimi: 2
Kondicioner: 3
Investime Ekstra: Mobiluar
Tualet me dritare
Koridor shpërdarës
Ashensor
Orientim Jug
Orientim Lindje

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!