click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 3+1+2, ”Marteniteti i Ri”, Tiranë.

€ 450
Marteniteti i ri, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ofrohet në kushte të mira, ideal për biznese të ndryshme si klinika, qendër kursesh,zyra etj, me sistem tavan dhe totalisht me parket. Apartamenti ndodhet në pallat buzë rruge në zonën e “Brrylit”, përballë “Martenitetit të ri” me orjentim Jug-Lindje-Perëndim (160° pamje me sy të lire ) dhe pamje nga bulevardi “Jean d’ark” në një zonë mjaft të zhvilluar në Tiranë, me akses hyrje – dalje të shpejtë si dhe mundesi mjaft të mirë të reklamimit të biznesit.

Organizimi:

  • Sallon i madh
  • Sipërfaqe  120 m2
  • 4 Dhoma
  • 2 Tualete me dritare
  • Ballkon (pamje nga bulevardi)
  • Orjentim Jug-Lindje-Perëndim
  • Kati i 4 banim
  • Sistem kondicionimi total.
  • Pallat me ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Marteniteti i ri
Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19596
Çmimi: € 450
Sipërfaqja Bruto: 120 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 5
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2002
Ashensor: 1
Kondicioner: 5
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Me parket
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi
Orientim Jug
Orientim Lindje
Orientim Perëndim
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë: