click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Qira, Dublex 2+1+Post Parkimi, “Liqeni i Thatë ”, Tiranë.

€ 500
Liqeni i Thate, ,
add to favorites
162

Informacion mbi Apartamentin:

 • Ambient ndenjie
 • 2 Tualete.
 • 1 Verandë
 • 1 Dhomë gjumi
 • Dublex
 • Me shumë ndriçim
 • Ashensor
 • Pallat i ri, kati i 4 banim
 • Post Parkimi
 • Sipërfaqja e apartamentit: 110 m2
 • Pallat i mirë administruar.
 • Zona shumë e mirë e qetë.

Apartamenti në sipërfaqen e poshtme është i organizuar nga Salloni , Dhoma e Gjumit, dhe 1 Tualet.
Në katin e sipërm orgaizohet nga 1 ambient ( Gjumi ose Ndenje, preferenciale) dhe 1 Tualet.
Ka pamje panoramike të Liqenit të Thatë dhe kodrave të gjelberuara rreth e rrotull.

Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 68 20 34 012

+355 68 50 87 006

Address: Liqeni i Thate
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20404
Price: € 500
Property Size: 110 m2
Property Lot Size: 110 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 2
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Qira, Apartament , ” Pazari i Ri” , Tiranë.

Informacion: Apartamenti  ndodhet tek rruga,” Tefta Tashko”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sallon Ndenje Sallon gatimi 2 Tu [more]
Informacion: Apartamenti  ndodhet tek rruga,” Tefta Tashko”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sallon Ndenje Sallon gatimi 2 Tu [more]

Qira, Apartament , ” Ambasadsa Amerikane” , ...

€ 500
Informacion: Apartamenti  ndodhet mbas ,” Ambasadës Amerikane ”, Tiranë. Sallon Ndenje Sallon gatimi më vete Tualet [more]
Informacion: Apartamenti  ndodhet mbas ,” Ambasadës Amerikane ”, Tiranë. Sallon Ndenje Sallon gatimi më vete Tualet [more]
21 130 m2full info

Qira, Apartament , ” Laprakë” , Tiranë.

€ 350
Informacion: Apartamenti  ndodhet tek,” Blloku Gintash”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sallon Ndenje Sallon gatimi më vete [more]
Informacion: Apartamenti  ndodhet tek,” Blloku Gintash”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sallon Ndenje Sallon gatimi më vete [more]
21 107 m2full info

Qira, Apartament , ” Rruga e Elbasani...

€ 650
Informacion: Apartamenti  ndodhet pranë,” Xhamis së Tabakëve”, Tiranë. Apartamen 3+1 Sallon Ndenje Sallon gatimi 2 [more]
Informacion: Apartamenti  ndodhet pranë,” Xhamis së Tabakëve”, Tiranë. Apartamen 3+1 Sallon Ndenje Sallon gatimi 2 [more]
32 130 m2full info

Compare Listings

Open chat