click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

QIRA Dublex 3+1+3+P, ”Forest Villas”, Liqeni i Thatë.

€ 1.600
Liqeni i Thatë, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Super apartament për qira në një nga rezidencat më të bukura të momentit “Forest Villas”, shumë pranë me Liqenin e Thatë, Parkun e Liqenit Artificial dhe akses me Unazën e Madhe. Nga vet emri i rezidencës, e ndërtuar mes gjelbërimit dhe qetësisë, të jep mundësinë për jetesë sa më komode dhe të lumtur.

Organizimi i dublexit:

  • Sallon i madh
  • Kuzhinë ishull
  • 3 Tualete
  • 3 dhoma gjumi
  • Depo Lavanteri
  • Garderobë
  • Kati 0 dhe 1
  • Dalje në verandë (bace e vogël)
  • Post Parkimi

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Liqeni i Thatë
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21082
Çmimi: € 1.600
Sipërfaqja neto e pronës: 150 m2
Sipërfaqja Bruto: 175 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 3
Viti I Ndërtimit: 2023
Ashensor: Po
Vend Parkimi: Po
Kondicioner: Po
Investime Ekstra: Mobluar
Ndërtim i ri
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ashensor
Orientim Jug
Orientim Lindje

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!