click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Garsoniere “Rr. Barrikadave”, Tiranë.

€ 350
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Garsonieria ndodhet shumë pranë Qendrës së Tiranës, lehtësisht i aksesueshëm në një zonë të shumë të mirë dhe me zhvillim. Pranë garsonieres gjenden instuticione të ndryshme, stacion autobuzi si dhe ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Pallati është i mirëadministruar me 1 ashensor.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatim
  • Mobiluar
  • Tualet
  • Korridor shpërndarës
  • Ballkon
  • Kati 3 Ashensor
  • Orjentim Jug-Lindje-Perëndim

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20696
Çmimi: € 350
Sipërfaqja Bruto: 40 m2
Ambjent ndenje: 1
Tualet: 1
Ashensor: 1
Ndërtim i ri
Mobiluar
Ballkon
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Garsoniere “Rr.Dritan Hoxha” ,Tiranë.

€ 300
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
32 m2
Sipërfaqja Neto
22 Dhjetor, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-garsoniere-rr-barrikadave-tirane/