click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Garsoniere “Rr.Dritan Hoxha” ,Tiranë

€ 300
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Garsonieria ndodhet tek Rruga “ Dritan Hoxha”, pranë Universitetit ”Zoja e Këshillit të Mirë ” dhe shumë institucioneve të  tjera si, Drejtoria Rajonale Tatimore, Spitali, Universiteti  i Sporteve etj. Garsonieria ndodhet në katin e parë të një shtëpie private 1 katëshe me hyrje të dedikuar më vete,ka ndriçim natyral e sapo investuar dhe në kushte shumë të mira. Zona ku ndodhet garsonieria është e sigurt dhe e qet me akses tek stacioni i urbanit, vendodhje perfekte për banim.

Organizimi:

  • Ambient gatim më vete
  • Dhomë gjumi
  • Tualet me dritare
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Me parket
  • Kati 1
  • Shtëpi private

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20370
Çmimi: € 300
Sipërfaqja neto e pronës: 32 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Kondicioner: po
Ndërtim i ri
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Apartament 2+1, “7 Xhuxhat” ,Tiranë

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
90 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Shtëpi Private 2 kate ”Babrru”, Tiranë.

€ 200
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
28 Korrik, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-garsoniere-rr-dritan-hoxha-tirane/