click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Garsoniere “Rr.Dritan Hoxha” ,Tiranë.

€ 300
Dritan Hoxha, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Garsonieria ndodhet shumë pranë universiteti ”Zoja e Keshillit te Mire” tek rruga ”Dritan Hoxha” pranë Zogut të Zi , një ndër zonat e preferuara të Tiranës dhe me shumë zhvillim. Pranë garsonieres gjenden institucione të ndryshme si, Shkolla, Kopshti, Drejtoria Rajonale Tatimore, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Garsonieria ofrohet në kushte të mira banimi ku në cmim përfshihet edhe interneti .

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe  gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet me dritare
  • Mobiluar
  • Me parket
  • Kondicioner
  • Kati 1
  • Shtëpi Private

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Dritan Hoxha
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21661
Çmimi: € 300
Sipërfaqja neto e pronës: 32 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Kondicioner: 1
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detajet

https://illyrianhome.al/properties/qira-garsoniere-rr-dritan-hoxha-tirane/