click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Vilë 3 Katëshe ,”Komuna e Parisit”, Tiranë.

€ 2.500
Komuna e Parisit, ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Jepet Vilë 3 katëshe me qera, vendodhja e të ciles është në një nga zonat më të mira dhe më të kërkuara, të Tiranës, pranë rrugës së Kosovarëve dhe fare pranë me Liqenin Artificial, Kopshtin Botanik, ish bllokun dhe afër me Unazen e Madhe të kryeqytetit e cila të krijon lehtësi qarkullimi me daljen direkt nga qyteti dhe zona. Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe infrastrukture te rregullt, etj.

Sipërfaqe totale ndërtimi 330 m2 + oborr 210 m2

  • Kati i 1 është i organizuar nga korridor, sallon pritje, kuzhinë, 1 tualet, depo magazinë/garazh.
  • Kati i 2 është i organizuar nga 2 korridore, 3 dhoma , 1 tualet , 2 ballkone.
  • Kati i 3 (ka hyrje më vete) është i organizuar nga 2 korridore, 2 dhoma, kuzhinë, 1 tualet, verandë.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Komuna e Parisit
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19880
Çmimi: € 2.500
Sipërfaqja neto e pronës: 330 m2
Ambjent ndenje: 3
Dhomat e gjumit: 5
Tualet: 3
Garazhe: 1
Vend Parkimi: 2
Kondicioner: Po
Ndërtim i ri
Me parket
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Vilë 3 Katësh, ”Xhamlliku” ,Tiranë.

€ 2.500
6
Dhomat e gjumit
2
Tualet
457 m2
Sipërfaqja Neto
12 Maj, 2023
Detaje

Qira Vilë 3 Katëshe ,”Kompleksi Colombo” TEG...

€ 2.800
4
Dhomat e gjumit
4
Tualet
264 m2
Sipërfaqja Neto
27 Mars, 2023
Detaje

Qira Vilë 3 Katëshe ” Kompleksi Colombo”, TE...

€ 2.700
2
Dhomat e gjumit
3
Tualet
264 m2
Sipërfaqja Neto
27 Mars, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!