click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Shtëpi private 1+1 “Xhamlliku”, Tiranë

€ 330
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek zona e “Xhamllikut ”, pranë shkollës ”Niket Dardani” dhe shumë institucioneve të tjera. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një shtëpie private 2 katëshe me ndricim natyral dhe me oborr që të ofron mundësinë për parkimin e makinës. Apartamenti është i mirmbajtur dhe në kushte të mira banimi. Zona ku ndodhet apartamenti është e sigurt dhe e qetë, ka akses shumë të mirë, vendodhje perfekte për banim.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi më vete
  • Dhomë gjumi
  • Tualet me dritare
  • I mobiluar
  • Oborr (60m2)
  • Kondicioner
  • Kati 1
  • Post Parkimi
  • Shtëpi private

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20317
Çmimi: € 330
Sipërfaqja neto e pronës: 70 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Garsoniere “Rr.Dritan Hoxha” ,Tiranë

€ 300
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
32 m2
Sipërfaqja Neto
29 Maj, 2023
Detaje

Qira Shtëpi Private 3-kate, “Tufinë...

€ 450
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
270 m2
Sipërfaqja Neto
26 Maj, 2023
Detaje

Qira, Shtëpi private 2+1+Aneks, “Xhamlliku”,...

€ 320
3
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
14 Janar, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë