click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Shtëpi Private 2 kate ”Babrru”, Tiranë.

€ 200
Babrru, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Jepet Vilë 2 katëshe me qira në Babrru në kodër me pamje fantastike nga Mali i Dajtit dhe Tirana. Shtëpia jepet me kate me hyrje më vete ose e gjitha bashkë. Rrugë të asfaltuara deri në shtëpi, zonë shumë e qetë, e pastër dhe familjare.

  • Kati 1 është i organizuar në ambjent ndenje dhe gatimi, tualet, 2 dhoma gjumi dhe verandë.
  • Kati 2 (papafingo) është i organizuar ambient ndenje dhe gatim , 2 dhoma gjumi ,tualet verandë.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Babrru
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20901
Çmimi: € 200
Sipërfaqja Bruto: 80 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Garazhe: Jo

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Apartament 2+1, “7 Xhuxhat” ,Tiranë

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
90 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Vilë 2 Katëshe, ”Rr. Ferit Xhajko” ,Tir...

€ 600
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
28 Qershor, 2023
Detaje

Qira, Garsoniere “Rr.Dritan Hoxha” ,Tiranë

€ 300
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
32 m2
Sipërfaqja Neto
29 Maj, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!