click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Shtëpi private 2+1+Aneks, “Xhamlliku”, Tiranë.

€ 320
Sheshi Shtraus, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet tek “Sheshi Shtraus”, pranë Brrylit në një lagje mjaft të qetë disa metra larg rrugës kryesore. Eshte e organizuar në 1 kat me sipërfaqe 85 m2 ndërtim si dhe 35 m2 oborr e ndarë në 3 dhoma, 1 tualet,kuzhinë më vete dhe 1 ambient depo. Dhomat janë me kondicioner dhe parket si dhe shtëpia është e gjitha me ajrim me bodrum nëntokë. Mund të përdoret edhe për aktivitete biznesi, airbnb etj.

Organizimi:

  • 3 Dhoma
  • Kuzhinë më vete
  • 1 Tualet
  • Oborr & Tarracë
  • Depo magazinë
  • 2 kondicionerë

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Sheshi Shtraus
Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19636
Çmimi: € 320
Sipërfaqja neto e pronës: 85 m2
Sipërfaqja Bruto: 120 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 1990-01-01
Garazhe: Jo
Vend Parkimi: Po
Kondicioner: Po
Ndërtim egzistues
Me parket
Koridor shpërdarës

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Garsoniere “Rr.Dritan Hoxha” ,Tiranë

€ 300
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
32 m2
Sipërfaqja Neto
29 Maj, 2023
Detaje

Qira Shtëpi Private 3-kate, “Tufinë...

€ 450
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
270 m2
Sipërfaqja Neto
26 Maj, 2023
Detaje

Qira, Shtëpi private 1+1 “Xhamlliku”, Tiranë

€ 330
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
70 m2
Sipërfaqja Neto
19 Maj, 2023

Detajet