click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Shtëpi Private 3-kate, “Tufinë”, Tiranë.

€ 450
Tufinë, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në zonën e “Tufinës”, pranë “Institutit të Ndërtimit” në kodër me pamje fantastike nga gjithë qyteti. Ka sipërfaqe toke prej 1000 m2 dhe secili kat i shtëpisë nga 90 m2. Shtëpia jepet për banim ose për institucion/fondacione/azil etj.

Organizimi:

  • Kati 0 (bodrum)
  • Kati i 1 ( 2+1+Verandë)
  • Kati i 2 (sallon i madh+tualet+verandë)
  • I mobiluar
  • Oborr+tokë 1000 m2

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Tufinë
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20358
Çmimi: € 450
Sipërfaqja neto e pronës: 270 m2
Sipërfaqja Bruto: 270 m2
Ambjent ndenje: 2
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Garazhe: Jo
Ashensor: Jo
Vend Parkimi: Po
Kondicioner: Po
Investime Ekstra: Mobiluar
Tualet me dritare
Ballkon

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Garsoniere “Rr.Dritan Hoxha” ,Tiranë

€ 300
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
32 m2
Sipërfaqja Neto
29 Maj, 2023
Detaje

Qira, Shtëpi private 1+1 “Xhamlliku”, Tiranë

€ 330
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
70 m2
Sipërfaqja Neto
19 Maj, 2023
Detaje

Qira, Shtëpi private 2+1+Aneks, “Xhamlliku”,...

€ 320
3
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
14 Janar, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!