click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Shtëpi Private “Jordan Misja” Tiranë.

€ 300
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Jepet me qira kati 1 i një shtëpie private me strukturë -2 katëshe e cila  ndodhet tek rruga “Jordan Misja“ pak më posht “Ish Hipoteka“ . Zona në të cilën ndodhet shëpia është e zhvilluar dhe e përshtatshme për banim pasi  të ofron qetësi dhe siguri.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • Ballkon
  • E mobiluar
  • Kati 1
  • Shtëpi Private
  • Strukturë 2-Katëshe

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19578
Çmimi: € 300
Sipërfaqja Bruto: 80 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Mobiluar
Ballkon

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Garsoniere “Rr.Dritan Hoxha” ,Tiranë

€ 300
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
32 m2
Sipërfaqja Neto
29 Maj, 2023
Detaje

Qira Shtëpi Private 3-kate, “Tufinë...

€ 450
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
270 m2
Sipërfaqja Neto
26 Maj, 2023
Detaje

Qira, Shtëpi private 1+1 “Xhamlliku”, Tiranë

€ 330
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
70 m2
Sipërfaqja Neto
19 Maj, 2023

Detajet