click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Vilë 2 Katëshe, ”Rr. Ferit Xhajko” ,Tiranë.

€ 600
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Jepet Vilë 2 katëshe me qira pranë rrugës kryesore ” Ferit Xhajko” përballë me Tirana Bank, në një zonë me fluks të lartë.  Pranë Vilës gjenden instuticione të ndryshme, shkolla, banka, spitale, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Vila ofrohet në kushte shumë të mira e sapo restauruar dhe e pa banuar me pare .

Sipërfaqe totale e Vilës është 11o m2 .

  • Kati 1  është i organizuar në ambjent ndenje dhe gatimi, kondicioner, tualet me dritare, ballkon .
  • Kati 2 (papafingo) është i organizuar në koridor shperndares , 2 dhoma gjumi, tualet me dritare , kondicioner , ballkon, me parket.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20655
Çmimi: € 600
Sipërfaqja neto e pronës: 110 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Kondicioner: 2
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Me parket
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Vilë 3 Katëshe ” Kompleksi Colombo”, TE...

€ 2.500
3
Dhomat e gjumit
4
Tualet
250 m2
Sipërfaqja Neto
1 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Vilë 3 Katëshe ,”Kompleksi Colombo” TEG...

€ 2.800
4
Dhomat e gjumit
4
Tualet
264 m2
Sipërfaqja Neto
27 Mars, 2023
Detaje

Qira Vilë 3 Katëshe ” Kompleksi Colombo”, TE...

€ 2.700
2
Dhomat e gjumit
3
Tualet
264 m2
Sipërfaqja Neto
27 Mars, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-vile-2-kateshe-rr-ferit-xhajko-tirane/