click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Vilë 2 Katëshe, ”Rr. Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 500
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Jepet Vilë 2 katëshe me qira pranë sheshit Selvia tek rruga ” Gjon Buzuku” , në një zonë me fluks të lartë.  Pranë Vilës gjenden instuticione të ndryshme, shkolla, banka, spitale, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Vila ofrohet në kushte shumë të mira e cila të ofron qetësi dhe siguri .

Sipërfaqe totale e Vilës është 10o m2 .

  • Kati 1  është i organizuar në koridor shpërndarës, ambjent ndenje, ambjent gatimi më vete, oxhak funksional kondicioner, tualet me dritare, .
  • Kati 2 (papafingo) është i organizuar në koridor shperndares , 2 dhoma gjumi , shtruar me parket.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20890
Çmimi: € 500
Sipërfaqja neto e pronës: 100 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë