click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Vilë 3 Katëshe ,”Kompleksi Colombo” TEG.

€ 2.800
Kopleksi Colombo , ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Jepet Vilë 3 katëshe me qira në një nga zonat më të mira dhe më të kërkuara të Tiranës, në kompleksin Colombo TEG. Vila ka pikë referimi lidhëse me Unazën e Madhe të kryeqytetit e cila të krijon lehtësi qarkullimi me daljen direkt në rrugë kryesore. Kompleksi të ofron siguri, qetësi, gjelberim, kushte shumë të mira dhe komoditet mes komunitetit i cili më së shumti është nga Diplomat, Ambasadorë, Biznesmenë etj. Vila është e shtruar me parket në katin e dytë dhe të tretë ka totalisht grilla elektike, oxhak, sistem ngrohje/ftohje etj.

Sipërfaqe totale e Vilës është 264 m2, e rrethuar nga një ambient pushimi me gjelbërim oborr dhe garazh për automjetet.

  • Kati 0  është i organizuar në sallon ndenje të madh, kuzhinë, 1 tualet, depo magazinë.
  • Kati i 1 është i organizuar  korridor shpërndarës,  3 dhoma gjumi , 2 tualet , 2 ballkone.
  • Kati i 2 (papafingo) është i organizuar në sallon kuzhinë , dhomë gjumi, 1 tualet.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Kopleksi Colombo
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19936
Çmimi: € 2.800
Sipërfaqja neto e pronës: 264 m2
Ambjent ndenje: 2
Dhomat e gjumit: 4
Tualet: 4
Viti I Ndërtimit: 2020
Garazhe: Po
Ashensor: Jo
Vend Parkimi: 2
Kondicioner: Po
Ndërtim i ri
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Vilë 3 Katëshe ” Kompleksi Colombo”, TE...

€ 2.500
3
Dhomat e gjumit
4
Tualet
250 m2
Sipërfaqja Neto
1 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Shtëpi Private 2 kate ”Babrru”, Tiranë.

€ 200
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
28 Korrik, 2023
Detaje

Qira Vilë 2 Katëshe, ”Rr. Ferit Xhajko” ,Tir...

€ 600
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
28 Qershor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!