click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Vilë 3 Katëshe ” Kompleksi Colombo”, TEG.

€ 2.500
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Në kopleksin Colombo TEG jepet super Vilë 3 katëshe me qira në një nga zonat më të mira dhe më të kërkuara të Tiranës. Vila është e areduar bukur,me shkall të brendëshme të cilat bëjnë lidhjen e  të gjitha kateve, ka ambient të gjelbëruar rreth vilës, vend pushimi, si edhe një hapësirë të dedikuar për barbeky.Vila është e shtruar me parket në katin e dytë dhe të tretë, ka ndiçim natyral, grilla elektike, ka panele Foltovotaike te cilat prodhojne energjine Elektrike, Ne kete çmim jane te perfshira ,Administrimi security dhe Baçevani. Vila është e pozicionuar mirë me akse hyrje dalje  me Unazën e Madhe të kryeqytetit e cila krijon lehtësi qarkullimi me daljen direkt në rrugë kryesore. Kompleksi të ofron siguri, qetësi, gjelberim, kushte shumë të mira dhe komoditet mes komunitetit pozitiv.

  • Kati i 1 është i organizuar në sallon ndenje të madh, kuzhinë, 1 tualet, depo magazinë/oxhak funksional/2 garazhe/ oborr /vend pushim/ barbekyu (magazin e jashtme ).
  • Kati i 2 është i organizuar  korridor shpërndarës,  2 dhoma gjumi, studio + 2 tualet , 2 ballkone.
  • Kati i 3, është i organizuar në papafimgo ,ambient ndenje me guzhine dhe dalje ne ballkon,dhome gjumi 2 shtrerer tek me tualet ne dhome.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21599
Çmimi: € 2.500
Sipërfaqja neto e pronës: 250 m2
Ambjent ndenje: 2
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 4
Vend Parkimi: PO
Kondicioner: PO
Ndërtim i ri
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Vilë 2 Katëshe, ”Rr. Ferit Xhajko” ,Tir...

€ 600
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
28 Qershor, 2023
Detaje

Qira Vilë 3 Katëshe ,”Kompleksi Colombo” TEG...

€ 2.800
4
Dhomat e gjumit
4
Tualet
264 m2
Sipërfaqja Neto
27 Mars, 2023
Detaje

Qira Vilë 3 Katëshe ” Kompleksi Colombo”, TE...

€ 2.700
2
Dhomat e gjumit
3
Tualet
264 m2
Sipërfaqja Neto
27 Mars, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë;https://illyrianhome.al/properties/qira-vile-3-kateshe-kompleksi-colombo-teg/