click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Vilë 3 Katësh, ”Xhamlliku” ,Tiranë.

€ 2.500
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Jepet Vilë 3 katëshe me qira buzë rrugës kryesore pranë kryqëzimit te Vorri i Bomit në një zonë me fluks të lartë.  Pranë Vilës gjenden instuticione të ndryshme, shkolla, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Vila ofrohet në kushte të mira për banim dhe aktivitet biznesi si zyra, klinik dentare, hotele etj. Cmimi i qirasë është i diskutueshëm .

Sipërfaqe totale e Vilës është 305 m2 për banim dhe 153 për aktivitet biznesi .

  • Kati 1  është i organizuar në 3 ambjente biznesi.
  • Kati 2  është i organizuar  korridor shpërndarës,  3 dhoma gjumi , ambjent guzhine,  tualet .
  • Kati 3 (papafingo) është i organizuar në sallon kuzhinë , 2 dhoma gjumi, tualet , Verandë 23 m2.
  • Sistem ngrohje me kaldaj dhe kondicioner
  •  Me 3 Poste Parkimi

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20282
Çmimi: € 2.500
Sipërfaqja neto e pronës: 457 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 6
Tualet: 2
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Vilë 3 Katëshe ,”Kompleksi Colombo” TEG...

€ 2.800
4
Dhomat e gjumit
4
Tualet
264 m2
Sipërfaqja Neto
27 Mars, 2023
Detaje

Qira Vilë 3 Katëshe ” Kompleksi Colombo”, TE...

€ 2.700
2
Dhomat e gjumit
3
Tualet
264 m2
Sipërfaqja Neto
27 Mars, 2023
Detaje

Qira, Vilë 3 Katëshe ,”Komuna e Parisit”, Ti...

€ 2.500
5
Dhomat e gjumit
3
Tualet
330 m2
Sipërfaqja Neto
17 Mars, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë