click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Vilë Biznesi 4-Kate ,”Spitali Nënë Tereza”, Tiranë.

€ 1.800
Rruga Kongresi i Manastirit, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Vila ka vendodhje perfekte, ndodhet ngjitur me Spitalin “Nënë Tereza”. Ka akses hyrje-dalje të lehtë me rrugën kryesore, gjë kjo që favorizon për biznese të ndryshme. Vila ka funksionuar si spital privat prej shumë vitesh, është e ndarë e gjitha gati nëse dikush e dëshiron si spital ose klinikë. Ka sipërfaqe 360 m2 + 40 m2 verandë e ndarë në 3 kate mbi tokë si dhe 1 kat nëntokë si dhe 100 m2 oborr.

Organizimi:

 • Kati -1
 • Koridor i madh holl
 • 2 Ambiente
 • 1 Tualet
 • Depo magazinim

Kati 0

 • Koridore  shpërndarëse
 • 4 Ambiente
 • 4 Kondicioner
 • 2 Tualete

Kati 1

 • Koridore shpërndarëse
 • 7 Ambiente
 • 7 Kondicioner
 • 1 Tualet

Kati 2

 • Koridore shpërndarëse
 • 5 Ambiente
 • 1 Tualet
 • Verandë 40 m2

Për më shumë informacion kontaktoni:

[njwa_button id=”19292″]

 

 

Rruga: Rruga Kongresi i Manastirit
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19520
Çmimi: € 1.800
Sipërfaqja neto e pronës: 400 m2
Ambjent ndenje: 19
Tualet: 5

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Vilë 3 Katësh, ”Xhamlliku” ,Tiranë.

€ 2.500
6
Dhomat e gjumit
2
Tualet
457 m2
Sipërfaqja Neto
12 Maj, 2023
Detaje

Qira Vilë 3 Katëshe ,”Kompleksi Colombo” TEG...

€ 2.800
4
Dhomat e gjumit
4
Tualet
264 m2
Sipërfaqja Neto
27 Mars, 2023
Detaje

Qira Vilë 3 Katëshe ” Kompleksi Colombo”, TE...

€ 2.700
2
Dhomat e gjumit
3
Tualet
264 m2
Sipërfaqja Neto
27 Mars, 2023

Detajet