click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Qira, Vilë , Pazari i Ri, Tiranë.

€ 780
,
add to favorites

Vila  ndodhet tek Rr. Tefta Tashko Koco, në afërsi të shkollës ” Ismail Qemali”.

Informacion mbi Vilën:

 • Strukturë 2 katëshe.
 • E rrethuar, e sigurt.
 • Sipërfaqja totale 200 m2.
 • 2 Tualete, cdo kat ka tualet.
 • Ambient më vete, kati i parë.
 • 1 ballkon.
 • 1 Verand
 • 2 dhoma gjumi.
 •  Sistem kondicionimi dhe kamerash.
 • Vend parkimi përpara vilës.
 • E mobiluar
 • Me ndricim natyral.
 • Zona shumë e mirë, e qet dhe e sigurtë.

Për ta vizituar na kontaktoni!

City:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 19808
Price: € 780
Property Size: 200 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Qira, Vilë , Kompleksi Colombo Teg, Tiranë.

€ 2.400
Vila  ndodhet në Kompleksin Colombo, në afërsi të Teg- ut, Tiranë. Informacion mbi Vilën: Strukturë 3 katëshe. Obor [more]
Vila  ndodhet në Kompleksin Colombo, në afërsi të Teg- ut, Tiranë. Informacion mbi Vilën: Strukturë 3 katëshe. Obor [more]
33 264 m2full info

Qira, Vilë , Kompleksi Colombo Teg, Tiranë.

€ 2.500
Vila  ndodhet në Kompleksin Colombo, në afërsi të Teg- ut, Tiranë. Informacion mbi Vilën: Strukturë 3 katëshe. Obor [more]
Vila  ndodhet në Kompleksin Colombo, në afërsi të Teg- ut, Tiranë. Informacion mbi Vilën: Strukturë 3 katëshe. Obor [more]
34 420 m2full info

Qera, Vilë, Medrese, Tiranë.

€ 1.100
Vila ndodhet pranë Medresesë, rruga Riza Cerova, Tiranë, Informacion mbi Vilën: Rruga Riza Cerova.  Strukturë 3 kat [more]
Vila ndodhet pranë Medresesë, rruga Riza Cerova, Tiranë, Informacion mbi Vilën: Rruga Riza Cerova.  Strukturë 3 kat [more]
33 218 m2full info

Qera, Vilë, Petrelë, Tiranë.

€ 1.000
Vila është e pozicionuar në Petrele. Informacion mbi Vilën: Ndërtim 2 katësh • Sipërfaqja e ndërtimit 240 m2 • Doku [more]
Vila është e pozicionuar në Petrele. Informacion mbi Vilën: Ndërtim 2 katësh • Sipërfaqja e ndërtimit 240 m2 • Doku [more]
2 240 m2full info

Compare Listings

Open chat