click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Vilë, “Priskë e Madhe”, Tiranë.

€ 600
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Vila ndodhet në Fshatin ” Priskë e Madhe” në Tiranë. Pozicionuar rrëzë malit të Dajtit me një pamje panoramike në të gjithë fushpamjen e Tiranës. Vila ka strukturë 2 katëshe, me ballkon në pjesën e Dukshme të gjithë hapësirës së vilës. Në të gjithë sipërfaqen rreth Vilës ka ambient të gjelbëruar dhe pemë të cilat ofrojnë një pamje shumë të bukur si edhe një oaz qetësie të pa diskutueshëm. Vila mund të shfrytëzohet edhe katet më vete pasi ka shkallë të dedikuara dhe hyrje të veçantë për secilin kat. Vila ofrohet e mobiluar dhe me të gjitha kushtet për banim.

Organizimi:

  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 ambiente Kuzhine më vete
  • 2 Tualete me dritare
  • Oborr & Ballkon
  • Depo magazinë
  • Hapësirë e gjelbër 11000 m2

Për më shumë informacion kontaktoni!

State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19654
Çmimi: € 600
Sipërfaqja neto e pronës: 275 m2
Sipërfaqja Bruto: 300 m2
Ambjent ndenje: 2
Dhomat e gjumit: 3
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2016
Vend Parkimi: 4
Ndërtim i ri
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Orientim Jug
Orientim Lindje
Fasad Xhami

Detajet