click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Qira, Vilë , “Rolling Hills Luxury Residences” , Tiranë.

€ 4.000
in
Rolling Hills Residences, ,
add to favorites
108

Vilë për qira në zonën rezidenciale pranë TEG-ut, në një nga komplekset më luksoze në Shqiperi “Rolling Hills Luxury Residences”. Karakteristike e vecantë hapësira e madhe që i përket kësaj vile, orientimi i përshtatshëm, për një shfrytëzim maksimal të dritës dhe ngrohtësisë së tij.

Vila është e ndërtuar në sipërfaqe totale toke 850 m2 dhe ka sipërfaqe ndërtimi 400 m2, strukturë 3 katëshe, organiziohet në:

  • Kati përdhe – Salloni e ndenjes me oxhak ,kuzhina e vecuar , 1 dhomë gjumi , 2 tualete , verandë me dalje në oborr të gjelbëruar, me pemë frutore dhe fushë sportive.
  • Kati 1 -Hyrje me shkallë të brëndshme , 3 dhoma gjumi me 2 tualete , njëri prej tyre i përket dhomës martesore me vaskë “Jacuzzi” , garderobë , 2 ballkone
  • Kati podrumit  – Depo lavanteri ,dhoma teknike , tualet, dhomë gjumi, garazh i brendshëm.Vila ofrohet e investuar me detaje , e mobiluar me stil modern, me parket, e pajisur me sistem qendror ngrohje “ Multisplit”, sistem dedektimi per mbrojtje nga zjarri dhe sistem alarmi

Vila ofron qetësinë karakteristike të një stili jetese luksoz e të qetë , ndodhur midis natyrës së mrekullueshme të zonës.
Kompleksi ofron administrim, siguri 24 orë me kamera dhe roje. Parku është krijuar për të qenë një hapësirë argëtimi për rezidentët e komunitetit.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni

Address: Rolling Hills Residences
City:
Area:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20818
Price: € 4.000
Property Size: 400 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 4
Bathrooms: 5
Garages: 1
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Qira, Vilë , Brryli, Tiranë.

€ 450
Informacion: Vila  ndodhet pranë,” Maternitetit të Ri”, Tiranë. Strukturë 2 katëshe. Sipërfaqja totale [more]
Informacion: Vila  ndodhet pranë,” Maternitetit të Ri”, Tiranë. Strukturë 2 katëshe. Sipërfaqja totale [more]
31 280 m2full info

Shitet ose Qira , Vilë , 2 katë-she , Vishaj...

€ 500.000
Organizimi: Kati i 1-rë: Sipërfaqja 440 m2 bruto Ndërtim + 500 m2 Truall rreth Vilës. Ambient ndenje Ambient gatimi [more]
Organizimi: Kati i 1-rë: Sipërfaqja 440 m2 bruto Ndërtim + 500 m2 Truall rreth Vilës. Ambient ndenje Ambient gatimi [more]
43 440 m2full info

Qira, Vilë , “Ish Parku AutobuzaveR...

€ 1.400
Vila ndodhet pranë “Globe” tek rruga “Stavri Themeli” në zonë mjaft të qetë. Informacion mb [more]
Vila ndodhet pranë “Globe” tek rruga “Stavri Themeli” në zonë mjaft të qetë. Informacion mb [more]
53 470 m2full info

Compare Listings

Open chat