click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shiten 2 Vila të Bashkagjitura ”Green Coast”, Palasë.

€ 1.413.000
Palasë, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Në rezidencën më të Luksoze në Shqipëri, “Green Coast Luxury Residence”, shiten 2 Vila dublex të bashkangjitura, vija e 2 shumë pranë detit. E ndërtuar mes gjelbërimit, flladit të Detit Jon dhe qetësisë, totalisht e sigurt 24 h, rezidenca të jep mundësinë e një jetese apo pushimeve sa më komode për ju dhe fëmijët tuaj. Vila është totalisht e investuar, ideale edhe për investim airbnb.

Vila 1:

  • Cmimi: 681.000 euro
  • Sipërfaqe 243.3 m2 trual / 170.8 m2 ndërtim
  • Kati përdhe është i organizuar në sallon i madh ndenje, kuzhinë, tualet, oborr, pishinë e vogël, depo, post parkimi.
  • Kati i parë është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 tualet, verandë , korridor shpërndarës.

Vila 2:

  • Cmimi: 732.000 euro
  • Sipërfaqe 272 m2 truall / 149 m2 ndërtim / 60 m2 guesthouse
  • Kati përdhe është i organizuar në sallon i madh ndenje, kuzhinë, tualet, oborr, Guest House, post parkimi.
  • Kati i parë është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 tualet, verandë , korridor shpërndarës.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Palasë
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20557
Çmimi: € 1.413.000
Sipërfaqja neto e pronës: 380 m2
Sipërfaqja Bruto: 895 m2
Ambjent ndenje: 2
Dhomat e gjumit: 5
Tualet: 5
Viti I Ndërtimit: 2022
Garazhe: Jo
Ashensor: Jo
Vend Parkimi: Po
Kondicioner: Po
Investime Ekstra: Mobiluar
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Disponon Rivlersim
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi
Fasad Xhami

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!