click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shiten 3 Poste Parkimi, “Ish Hipoteka” ,Tiranë.

€ 54.000
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Postet e Parkimet ndodhen ngjitur me njeri – tjetrin në ambientin e nje kompleksit te ri tek ish Hipoteka rruga Panorama në -2 të investuara dhe me ndriçim, hyrje-dalje me lehtësi nga ambienti i parkimeve. Secili nga postet e parkimit ka sipërfaqe totale 14 m2 dhe shitet 18000 € ose 54000 €  të tre postet . Disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor.

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20724
Çmimi: € 54.000
Sipërfaqja neto e pronës: 42 m2
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Disponon Rivlersim
Ashensor

Pronat e ngjashme

Detaje

Shiten, Poste Parkimi,“ Kompleksi Halili” ,T...

€ 1.700.000
2.400 m2
Sipërfaqja Neto
11 Janar, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/shiten-3-poste-parkimiish-hipoteka-tirane/