click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shiten ( Okazion) ,Ambient/te ”Selvia” Tiranë.

€ 1.600
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambientet ndodhen tek rruga “Gjon Buzuku” në pallat të ri, 2022. Zona në të cilën ndodhen është shumë e favorshme, me shumë lëvizje. Facilitetet e saj, i bëjnë ambientet të jenë në kushte optimale për aktivitet biznesi.Pranë ambienteve ka shumë biznese të tjera, kjo e bënë një zonë me shumë zhvillim. Rreth tyre ka hapsirë të bollshme dhe me gjelbërim,

Organizimi:

-Sip. 230 m2
-Lartësia 5.20 m (mundësi për dupleks)
-Kati 0
-Mundësi parkimi
-Mundësi ndarje
-Cmimi 1600 m2

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Shteti: Albania
ID e pronës: 18514
Çmimi: € 1.600
Sipërfaqja neto e pronës: 230 m2
  • Ndrysho Monedhën

  • Kërkim i Avancuar

  • Mortgage Calculator

Detajet