click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shiten, Poste Parkimi,“ Kompleksi Halili” ,Tiranë.

€ 1.700.000
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Parkimet ndodhen në ambientin e kompleksit në pozicionim -1 dhe -2 t investuara, me shumë ndriçim, hyrje-dalje me lehtësi nga ambienti i parkimeve, brenda në ambientin eparkimeve ndodhen edhe 7 magazina të cilat gjithashtu janë të shfrytëyueshme për biznese të ndrzshme të cilat përshtaten për ambientin, si lavazh, servis, lavanteri etj.

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19591
Çmimi: € 1.700.000
Sipërfaqja neto e pronës: 2.400 m2
Viti I Ndërtimit: 2017
Garazhe: 77
Vend Parkimi: 77
Investime Ekstra: Ndicim, sistem kamerash, port elektrike
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie

Pronat e ngjashme

Detaje

Shiten 3 Poste Parkimi, “Ish Hipoteka” ,Tira...

€ 54.000
42 m2
Sipërfaqja Neto
6 Korrik, 2023

Detajet