click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shiten, Tipologji Vilash “ Belvedere ” , Korça

,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Kemi kënaqësinë tju prezantojmë projektin më të bukur në qytetin e Korçës. Disponojm vila me sipërfaqe të ndryshme.

Avantazhet:

  • Kompleks turistik Mes gjelbërimit dhe qetësisë.”
  • ” Passive House ” Cilësi dhe standarte bashkëkohore
  • Pozicionim idealpranë parkut Rinia
  • Privatësi e lartë, sistem sigurie 24/7
  • Mirëmbajtje gjatë gjithë vitit në Belvedere Korça
  • Vila me pamje nga parku, qyteti, mali i Moraves
  • Mundësi për investim nëpërmjet qiradhënies

 

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20374
Viti I Ndërtimit: 2023
Ndërtim i ri
Në proçes hipotekimi
Tualet me dritare
Me parket
Bosh
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi
Orientim Jug
Orientim Lindje
Orientim Perëndim
Orientim Veri

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: