click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shiten, Tipologji Vilash dhe Apartamentesh “ San Pietro ”.

€ 830.000
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Kompleksi turistik  ndodhet në një oaz paqeje, mes freskisë së pishave dhe ajrit të pastër në Gjirin e Lalëzit, Durrës
Një projekt ndryshe, i cili do të sjellë një vizion të ri në turizëm dhe ne mënyrën e jetesës komode.

Disponojmë mundësi shumë të mira vila  dhe apartamente.

  • VILA PREMIUM ( me pishinë).
  • sipërfaqe totale Vila 233.9 m2 ( 242 me verand të shfrytëyuar)
  •  sipërfaqe kati përdhe – 110.9 m2.
  • sipërfaqe kati i parë – 123 m2.
  • Sipërfaqe totale verande – 8.1

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20480
Çmimi: € 830.000
Viti I Ndërtimit: 2023
Vend Parkimi: Po
Kondicioner: Po
Investime Ekstra: Ndicim, sistem kamerash
Ndërtim i ri
Në proçes hipotekimi
Me parket
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi
Orientim Perëndim
Fasad Xhami

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: