click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shiten, Tipologji Vilash dhe Apartamentesh “ San Nicolas ” , Palasë – Jug

,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Kompleksi turistik në një nga zonat më të bukura të bregdetit të jugut, në zemër të Mesdheut!
Një projekt ndryshe, i cili do të sjellë një vizion të ri në turizëm dhe ne mënyrën e jetesës luksoze.

“San nicolas” RESORT, PALASE

Rezidenca turistike edhe rezidenciale pozicionohet në bregdetin Shqiptar në një zone unike dhe elitare.  Distanca nga deti është 150, pozicionuar në plazhin e mrekullueshem të detit Jon, ofron kushte  ideale për të jetuar shëndetshëm, në privatësi, gjelberim, në ajer të paster dhe me komunitet banorësh elitar.

“San Nicolas” do të disponojë sherbime të ndryshme si ambiente tregtare, një Hotel me sipërfaqe prej 15,000 m2, Godinë sherbimi prej 1783 m2, bar-kafe-restorante, kënde lojrash për fëmijë, kënde sportive, pishinë të përbashkët, ambiente rekreative, qender sportive, vije bregdetare private, shëtitore buzë detit, arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, investim të sigurte etj.

Rezidenca është ndërtuar me punime shumë cilësore, fasadë alumini termik dopion xham, parapetet e ballakoneve me xham, veshje të mureve me gurë të zonës, orientim i favorshëm do ti japi ndricim natyral gjatë gjithë ditës vilave dhe apartamenteve.

TIPOLOGJITË E PRONAVE PËR SHITJE

  • VILA ELITARE
  • VILA PREMIUM
  • VILA STANDARDE
  • APARTAMENTE

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20404
Viti I Ndërtimit: 2023
Vend Parkimi: po
Investime Ekstra: Pishina
Ndërtim i ri
Në proçes hipotekimi
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Sistem Kondicionimi
Orientim Jug
Orientim Lindje
Fasad Xhami
Pamje nga Deti

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: