click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Ambient Biznesi “ Liqeni i Thatë “, Tiranë.

€ 250.000
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet në katin e ndërmjetëm midis 0 dhe 1  buzë rrugës kryesore tek “ Liqeni i Thatë “ , ku pranë tij gjenden biznese të ndryshme dhe stacioni i autobuzit. Ambienti është i investuar dhe i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi falë vendodhjes së favorshme, mund të përdoret si supermaket, palestër, zyra etj. Sipërfaqe neto 96.5.

Organizimi:

  • Tualet
  • Fasad xhami
  • I investuar
  • Buzë rruge
  • Kati 0
  • Ndërtim i ri

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20680
Çmimi: € 250.000
Sipërfaqja neto e pronës: 97 m2
Ambjent ndenje: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2016
Ashensor: po
Investime Ekstra: Ndricim
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Bosh
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Ambient Biznesi “Medrese“, Tiranë.

€ 200.000
2
Tualet
24 Korrik, 2023
Detaje

Shitet Ambient+Biznes, “Pallatet Paskuqan”, ...

€ 660.000
2
Tualet
475 m2
Sipërfaqja Neto
21 Shkurt, 2023
Detaje

Shitet, Ambient,“ Shkolla e Bashkuar ” ,Tira...

€ 65.000
1
Tualet
43 m2
Sipërfaqja Neto
18 Janar, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: