click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Ambient Biznesi “Medrese“, Tiranë.

€ 200.000
Rruga Riza Cerova, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet në katin 0 dhe -1 tek rr.“Riza Cerova”, aktualisht i gatshëm i club , muzik live dhe i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si palestër, shtypshkronjë tj.

Organizimi:

  • Koridor hyrës (recepsion)
  • Fasad xhami
  • 2 Tualete
  • Kati 0 & -1
  • Kuzhinë
  • Dhomë ndrrimi

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Rruga Riza Cerova
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20871
Çmimi: € 200.000
Sipërfaqja Bruto: 209 m2
Ambjent ndenje: 3
Tualet: 2
Ashensor: Jo
Kondicioner: Po
Investime Ekstra: Pajisje Pub
Çertifikat pronësie
Koridor shpërdarës
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Ambient Biznesi “ Liqeni i Thatë “, ...

€ 250.000
1
Tualet
97 m2
Sipërfaqja Neto
29 Qershor, 2023
Detaje

Shitet Ambient+Biznes, “Pallatet Paskuqan”, ...

€ 660.000
2
Tualet
475 m2
Sipërfaqja Neto
21 Shkurt, 2023
Detaje

Shitet, Ambient,“ Shkolla e Bashkuar ” ,Tira...

€ 65.000
1
Tualet
43 m2
Sipërfaqja Neto
18 Janar, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!